• Moderní technologie
  Nabízíme pouze kvalitní výdejníky vody s dlouhou životností. Většina strojů má vodní cesty komplet z nerezu. Každý ze strojů připravuje horkou i chlazenou vodu, některé typy disponují i výrobníkem sody!
  Detail
  Moderní technologie
 • Perlivá voda
  Soda se v dnešní době stává trendem v oblasti výdejníků vody. Výhodou je okamžitá připravenost! Jen stisknete tlačítko a v tom okamžiku máte sody kolik potřebujete.
  Detail
  Perlivá voda
 • Nízké náklady
  Napište si o nezávaznou kalkulaci a přidejte se k tisícům našich spokojených zákazníků! Budete překvapeni naší nabídkou i individuálním přístupem.
  Detail
  Nízké náklady

Servis

Instalace

Instalace a doprava zdarma jsou služby určené našim zákazníkům, kteří si od nás sodobar zakoupí nebo pronajmou.  Pro instalaci sodobaru je nezbytné připravit vývod z vodovodního řádu zakončený ¾“ zavíracím ventilem (klasický roháček) a připojení k elektrické síti. Důkladná kontrola funkčnosti sodobaru je dalším krokem. Odborný pracovník prověří funkce, napojení a aktivuje bezpečností pojistku „waterblock“. Zaškolení uživatelů provádí náš pracovník hned po instalaci - proškolí Vaše zaměstnance, kteří budou sodobar používat.

Servis a opravy

Výběrem kvalitních přístrojů, odolného příslušenoství a odbornou instalací se snažíme všem poruchám předejít. I při nejlepší snaze však není možné zajistit 100% bezporuchovost každého přístroje.

Porouchaný sodobar prohlédne náš technik obvykle druhý den po nahlášení. Pokud jde závadu odstranit na místě, přístroj opraví.

Když porucha vyžaduje náročnější zákrok a přístroj se musí odvézt k opravě do naší provozovny, pak Vám technik zapůjčí náhradní přístroj na dobu opravy zdarma.

Výměna náplní CO 2

Výměnu náplně CO 2 realizujeme podobně jako opravu, obvykle následující den po nahlášení.

Údržba

Nejčastější chybou bývá zanedbání pravidelné údržby, to zvyšuje poruchovost přístroje. Proto je pravidelná sanitace a servis přístroje nezbytnou součástí našich služeb.

Zákazníkům poskytujeme automatické hlídání servisních intervalů:

 • Čištění přístroje.
 • Výměna filtrů.
 • Elektrovize.

 

Po instalaci sodobaru našemu zákazníkovi umožníme evidenci v elektronické databázi, která nás včas upozorní na nutnost provedení servisní kontroly. Pokud to jde, veškerý servis provádíme na místě. Když už musíme přístroj odvézt do naší provozovny, zapůjčíme Vám na dobu opravy náhradní sodobar zdarma.

Sanitace

Zkušenosti nás vedou k přesvědčení, že většina obecně užívaných sanitačních postupů není dostatečná. Dlouhodobě se nám osvědčilo pouze čištění sodobarů proudem ztlačeného ozónu. Ztlačený ozón je nejsilnější přírodní dezinfikátor, ničí všechny druhy bakterií a virů. Současně je nezbytný pro atmosféru planety a jeho uvolňování životnímu prostředí neškodí. Ozón v koncentrované podobě ničí všechny druhy bakterií i virů a obecně je považován za nejsilnější přírodní dezinfikátor. V účinku se ozónu vyrovná pouze nano-stříbro, ovšem molekula ozónu je drobnější a hnána tlakem proniká do všech otvorů a záhybů přístroje. Čištění ozónem je narozdíl od tekutých čistících přípravků zcela bez odpadu - zhruba po dvou minutách se molekuly ozónu rozpadají na obyčejný kyslík. Součástní sanitace je i čištění a vyleštění zevnějšku přístroje. Sodobar získá novější vzhled. Sanitace probíhá přibližně 40 minut.

Doplňky pro maximální spokojenost

Rozšířili jsme služby o množství doplňků, které zvyšují kvalitu a funkčnost našich sodobarů.

Permanentní generátor ozónu

Zařízení se zapojí do nitra sodobaru a každý den ve stejnou hodinu naplní dutiny přístroje ozónem. Tak je přístroj desinfikován. Pokud by se v něm uchytila nějaká bakterie, je do 24 hodin spolehlivě zničena.

Prosvěcování přívodu vody UV lampou

Toto zařízení doporučujeme klientům, kteří mají důvod se domnívat, že voda přiváděná do přístroje není 100% nezávadná. Ultrafialové světlo prosvěcuje vodu při průtoku přístrojem a zajišťuje její mikrobakteriální čistotu. Pro bakterie a viry je ultrafialové světlo smrtící.

Propojení záchytné misky s odpadem

Uprostřed pracovního dne si někdo přijde natočit vodu, ale zapomene pod výdejník vložit kelímek. Voda z výdejníku se zachytí v misce pod ním a občas je nutné misku vylít. Naši technici mohou misku napojit přímo na odpad a tak zajistíte, že nikdy nepřeteče.

Průtokové měření spotřeby vody

Do přístroje instalujeme měřič průtoku vody, a tak budete přesně vědět, kolik vody bylo vydáno prostřednictvím daného sodobaru.

Zdvojení ochrany před samovolným „vytečením přístroje“

 • Chcete sodobar umístit do zástavby s další kancelářskou technikou?
 • Na jednací stůl kde se často odkládají notebooky, telefony a důležité písemnosti?
 • Do blízkosti rozvodu elektřiny nebo chcete ochránit vzácnou podlahu?

 

Pokud víte, že by případná havárie nadělala velkou škodu, doporučujeme zdvojit ochranu proti vytečení. Na dno přístroje i do přítoku vody se umístí „waterblock“, který při havárii okamžitě zastaví přítok vody. Spustí se, když průtok vody zesílí nad běžnou hranici nebo když se voda vyskytne na dně přístroje. Waterblock je spolehlivé a rychle reagující zařízení.

Jsme tu pro Vás

Asi žádný popis servisu, sanitace a ochraných doplňků nenahradí osobní klientský přístup. Uvedené pracovní postupy a bezpečnostní opatření jsme zařazovali do našeho portfólia podle přání Vás - našich zákazníků. Touto cestou chceme pokračovat i nadále - rádi vyslechneme Vaše přání a připomínky.

 ;