• Moderní technologie
  Nabízíme pouze kvalitní výdejníky vody s dlouhou životností. Většina strojů má vodní cesty komplet z nerezu. Každý ze strojů připravuje horkou i chlazenou vodu, některé typy disponují i výrobníkem sody!
  Detail
  Moderní technologie
 • Perlivá voda
  Soda se v dnešní době stává trendem v oblasti výdejníků vody. Výhodou je okamžitá připravenost! Jen stisknete tlačítko a v tom okamžiku máte sody kolik potřebujete.
  Detail
  Perlivá voda
 • Nízké náklady
  Napište si o nezávaznou kalkulaci a přidejte se k tisícům našich spokojených zákazníků! Budete překvapeni naší nabídkou i individuálním přístupem.
  Detail
  Nízké náklady

Příslušenství

Pronájem tlakové láhve CO2 6Kg - měsíční

Pronájem tlakové láhve 6Kg. Nájemné se platí vždy do konce kalendářního roku. Uvedená cena je za 1 měsíc pronájmu a nezahrnuje náplň. Zobrazit obrázek.

Cena: 166 Kč (199,2 Kč s DPH)

Waterblock - Leak detector - snímač

Waterblock je pojistné zařízení proti úniku vody ze sodobaru při napojení na vodovodní řád. Zařízení monitoruje přítomnost vody na dně přístroje, pokud vodu detekuje, okamžitě zastaví přítok vody do přístroje. Tak je ochráněn nejen přístroj, ale také podlaha, písemnosti a elektronika, které by se nacházeli v blízkosti sodobaru a hrozilo by tak jejich poškození. Když waterblock vodu zastaví, musí být vyresetován - tento úkon provádí náš technik. Zařízení používá speciální stlačené tablety, které po styku s vodou okamžitě zvětší objem a tím zastaví přívod vody. Zobrazit obrázek.

Cena: 545 Kč (654 Kč s DPH)

Náplň CO2 - 6Kg (výměna)

Náhradní náplň oxidu uhličitého do sodobaru. Cena je včetně dopravy a výměny. Zobrazit obrázek.

Cena: 614 Kč (736,8 Kč s DPH)

Waterblock - průtokový

Waterblock je pojistné zařízení proti úniku vody ze sodobaru při napojení na vodovodní řád. Následně monitoruje průtok vody a pokud zaznamená větší průtok než 10l, vodu zastaví. Tak je ochráněn nejen přístroj, ale také podlaha, písemnosti a elektronika, které by se nacházeli v blízkosti přípojky a hrozilo by tak jejich poškození. Když waterblock vodu zastaví, musí být vyresetován - tento úkon provádí náš technik. Zařízení používá speciální stlačené tablety, které po styku s vodou okamžitě zvětší objem a tím zastaví přívod vody. Zobrazit obrázek.

Cena: 645 Kč (774 Kč s DPH)

3M AP1 - Náhradní filtr do přístroje POU

Náhradní filtr pro sodobar s připojením k vodovodnímu řádu. Kapacita 3000l nebo 6 měsíců. Zobrazit obrázek.

Cena: 1 200 Kč (1 440 Kč s DPH)

3M AP2 - Náhradní filtr do přístroje POU

Náhradní filtr pro sodobar s připojením k vodovodnímu řádu. Kapacita 4000l nebo 6 měsíců. Při výměně tohoto filtru není nutné uzavírat přívod vody do přístroje. Zobrazit obrázek.

Cena: 1 350 Kč (1 620 Kč s DPH)