• Moderní technologie
  Nabízíme pouze kvalitní výdejníky vody s dlouhou životností. Většina strojů má vodní cesty komplet z nerezu. Každý ze strojů připravuje horkou i chlazenou vodu, některé typy disponují i výrobníkem sody!
  Detail
  Moderní technologie
 • Perlivá voda
  Soda se v dnešní době stává trendem v oblasti výdejníků vody. Výhodou je okamžitá připravenost! Jen stisknete tlačítko a v tom okamžiku máte sody kolik potřebujete.
  Detail
  Perlivá voda
 • Nízké náklady
  Napište si o nezávaznou kalkulaci a přidejte se k tisícům našich spokojených zákazníků! Budete překvapeni naší nabídkou i individuálním přístupem.
  Detail
  Nízké náklady

Co je sodobar?

Sodobar je výrobník sody, který se jednoduše obsluhuje a snadno udržuje a je napojen na vodovodní řad. Velká výhoda výrobníku sody je praktičnost – soda popřípadě horká či studená voda je stále připravena k výčepu a šetří Vám náklady už od prvního měsíce od nainstalování. Sodobar nabízí ideální řešení pitného režimu pro Vaši firmu i domácnost a šetří náklady oproti nákupu PET láhví. Výrobníky sody však nacházejí uplatnění nejen v rámci pitného režimu pro zaměstnance, ale také v kancelářích, jídelnách, menzách VŠ, nemocnicích, domovech důchodců a školách a mnoha dalších provozech. Navíc poskytování ochranných nápojů patří mezi povinnosti zaměstnavatele vůči zaměstnancům.

Na českém i evropském trhu je velká nabídka sodobarů a výdejníků na vodu. My však zprostředkováváme jen ty kvalitní modely, které pečlivě testujeme a následně doporučujeme. Nedílnou součástí našich služeb i je pravidelný servis sodobarů, který provádíme automaticky s časovou periodou.  Naše firma nabízí pronájem i prodej sodobarů a ráda Vám vypracuje cenovou nabídku na míru. Na první pohled se zdá, že provoz sodobarů je drahý, ale opak je pravdou. Ekonomičnost je další velkou výhodou našich sodobarů. Sodobary nejenom šetří životní prostředí, ale nemusíte řešit nákup/dovoz, manipulaci, skladování ani odpad PET lahví. Firma, která zaměstnává 80 zaměstnanců ušetří za 60 měsíců v případě nákupu sodobaru téměř polovinu nákladu s porovnáním nákupu PET lahví. Další velkou výhodou sodobarů je full servis zdarma a bezstarostný provoz.

W-System nabízí bezkonkurenčně rychlé sodobary. Můžete se o tom osobně přesvědčit na videu:

Naše sodobary mají silný chladicí výkon ve srovnání s konkurencí. Specifikace se vždy udává v l/h. Jmenovitě náš nabízený WS - Soda Soft POU má chladící výkon 17l/h, WS - Soda Sipp POU 60l/h, který když porovnáme s klasickým kancelářským konkurenčním strojem je WS-Soda Soft POU o 13-14l/h výkonnější.