• Moderní technologie
  Nabízíme pouze kvalitní výdejníky vody s dlouhou životností. Většina strojů má vodní cesty komplet z nerezu. Každý ze strojů připravuje horkou i chlazenou vodu, některé typy disponují i výrobníkem sody!
  Detail
  Moderní technologie
 • Perlivá voda
  Soda se v dnešní době stává trendem v oblasti výdejníků vody. Výhodou je okamžitá připravenost! Jen stisknete tlačítko a v tom okamžiku máte sody kolik potřebujete.
  Detail
  Perlivá voda
 • Nízké náklady
  Napište si o nezávaznou kalkulaci a přidejte se k tisícům našich spokojených zákazníků! Budete překvapeni naší nabídkou i individuálním přístupem.
  Detail
  Nízké náklady

Výdejník vody

Potřebujete do svých kanceláří či jiných prostor zajistit stálý přísun kvalitní a chutné vody? K těmto účelům vám nic neposlouží lépe, než výdejník vody! A co, že to ten výdejník vody vlastně je? Výdejníky vody jsou chytré automaty na vodu (popřípadě sodu či i jiné nápoje), vhodné k umístění například do kancelářských prostor, které vám a vašim zaměstnancům mohou výrazně zpříjemnit práci. Svým klientům nabízíme pouze ty nejkvalitnější výdejníky vody Watercooler, a to konkrétně sodobary typu POU (Point of use). Nejvyšší kategorii těchto výdejníků vody zastupuje přístroj s označením WS – Soda Soft POU. Tento sodobar vedle výdeje chlazené vody disponuje také přípravou sody. Mimoto dokáže obsloužit větší množství lidí než klasické kancelářské výdejníky vody / sodobary, díky čemuž je vhodný do prostor s vysokou likviditou lidí. Jako další vám představujeme sodobar WS – Soda Smart POU. Tento multifunkční sodobar dokáže připravit sodu, chlazenou i horkou vodu a navíc disponuje elegantním multifunkčním skleněným ovládacím panelem, který z něj dělá opravdu designový kousek. Za zmínku stojí také výdejník vody WS – Trio Wiff POU, který opět dokáže připravit chlazenou či horkou vodu a sodu. Chlazenou i ohřívanou vodu vám pak připraví i model WS – Pinnacle POU CO2. Výdejník vody WS – Soda Sipp POU vám pak připraví výtečnou chlazenou vodu, případně i další nápoje (vína, limonády..). Jako poslední potom nabízíme přístroj WS – Waterpia POU CO2, který dokáže připravit horkou a chlazenou vodu. Všechny z uvedených výdejníků vody jsou vyvedené v kvalitním celonerezovém provedení nebo za využití těch nejodolnějších tvrzených plastů a plechů. Zároveň se naše sodobary pyšní spolehlivým, prakticky bezporuchovým provozem, a naprostou bezpečností užívání zajištěnou inovativním systémem waterblock, kterým disponuje většina modelů. Systém waterblock je ochranný prve, který zabrání nechtěnému úniku vody v případě poruchy sodobaru a uchrání tak vaše věci a prostory před poškozením vodou. A co je nejlepší – v našich výdejníkách vody se voda, díky moderním systému filtrace za pomoci aktivního lysovaného uhlí, nezkazí a stále si bude uchovávat svou příjemnou chuť.  ;