• Moderní technologie
  Nabízíme pouze kvalitní výdejníky vody s dlouhou životností. Většina strojů má vodní cesty komplet z nerezu. Každý ze strojů připravuje horkou i chlazenou vodu, některé typy disponují i výrobníkem sody!
  Detail
  Moderní technologie
 • Perlivá voda
  Soda se v dnešní době stává trendem v oblasti výdejníků vody. Výhodou je okamžitá připravenost! Jen stisknete tlačítko a v tom okamžiku máte sody kolik potřebujete.
  Detail
  Perlivá voda
 • Nízké náklady
  Napište si o nezávaznou kalkulaci a přidejte se k tisícům našich spokojených zákazníků! Budete překvapeni naší nabídkou i individuálním přístupem.
  Detail
  Nízké náklady

O nás

Společnost Watercooler Systém s.r.o. je spolehlivým dodavatelem výdejníků vody. Náš automat na vodu najdete v mnoha firmách, kancelářích, státních institucích i domácnostech. Zabýváme se prodejem i pronájmem sodobarů. Pod pojmem sodobar si můžete představit výdejník vody s připojením na vodovodní řád. Ke všem našim sodobarům zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis. Společnost Watercooler Systém realizuje své služby, objednávky i servis do druhého dne. Věříme, že maximální flexibilitou uspokojíme i nejnáročnější klientelu.

 

V oboru výdejníků vody působíme již od roku 1998, přičemž počínaje rokem 2007 jako právnická osoba pod názvem WaterCooler Systém s.r.o. Sodobary a služby s nimi spojenými poskytujeme především v Praze a Středočeském kraji. Rádi Vám však výrobník sody dodáme po celé ČR.